fmbalkan logo

V prvom kole naši zástupcovia nastúpili proti domácemu tímu FM Balkan Blue. Pod dvoch víťazstvách a dvoch prehrách si na základe pravidiel odnášame 4 body! Ako sme k tomuto číslu prišli? Každá dvojica odohrala dva zápasy, v ktorých obaja manažéri vždy viedli jeden z dvoch stanovených tímov a súčet skóre oboch zápasov, stanovuje výsledné skóre. V skupinovej fáze sa merajú zručnosti manažovania pri vedení tímov Atlético Madrid a Schalke 04.

Keďže Tefal prvý zápas s Dejanom prehral 2:3 a druhý vyhral 1:0, súčtom je výsledné skóre 3:3, čiže remíza, za ktorú sme získali historicky prvý bod v tejto súťaži.

Na druhý dvojzápas nastúpil Slamka17 proti staridedo. Už v prvom vzájomnom duely si vypracoval výbornú východiskovú pozíciu po výhre 3:1 a aj keď bol v druhom zápase jednoznačne horším mužstvom (o čom svedčia priložené štatistiky) dokázal ubrániť svoj náskok a po prehre 0:1 a s výsledným skóre 3:2 zabezpečiť pre naše farby 3 body za prvé víťazstvo!

Chlapci ďakujeme a s tradičným pokrikom „POMEEEE FM Slovakia!“ držíme palce aj v ďalších kolách skupinovej fázy.

Tefal (Atletico) vs Dejan Arsic (Schalke) - 2:3 Dejan Arsic (Atletico) vs Tefal (Schalke) - 0:1 Slamka17 (Atletico) vs staridedo (Schalke) - 3:1 Slamka17 (Atletico) vs staridedo (Schalke) - statistiky staridedo (Atletico) vs Slamka17 (Schalke) - 1:0 staridedo (Atletico) vs Slamka17 (Schalke) - statistiky

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.