Cercle Brugge K.SV.

dakujeme cerle brugge

Grafické prídavky (tvorené aj nami) sú častokrát úplným alebo čiastkovým vlastníctvom klubov alebo ich majiteľov. V plne rozbehnutých prípravách na nový ročník Football Manager 2020 sa odohral presne ten scenár, na ktorý sme upozornili koncom minulej sezóny, kedy prišla do platnosti smernica Európskej únie o autorskom práve na digitálnom jednotnom trhu. Jeden z najznámejších klubov z Anglicka si oprávnene nárokoval stiahnutie ich autorskými právami chráneného obsahu z najväčšej fanúšikovskej stránky k Football Manager, kde sme šírili naše prídavky pre svetovú komunitu aj my. A preto sme stáli pred dilemou ako ďalej.

Nakoniec sme sa rozhodli pre 2 varianty, v ktorých spravíme naše prídavky s vlastnými grafickými výtvormi, ktoré nebudú porušovať nikoho práva a rozhodli sme sa samozrejme osloviť aj kluby samotné s požiadavkou na udelenie povolenia využiť ich obsah na našu tvorbu do Football Manager. Na našu výzvu reagoval aj Cercle Brugge K.SV. a my vám preto s radosťou prinášame ich Teampack špeciálne pre Football Manager 2020.

Tento teampack obsahuje originálne logo klubu a samozrejme repliky ich dresov ako v 2D tak aj po novom v 3D štýle.

 

You’re satisfied with our work and thinking about to donate a small amount?
Your donation is more than welcome to guarantee the future of this project.
Please do it trough the Donation page in the menu. Thank you.

 

Dropbox download Mediafire download
Redistribution Policy:

People who want to put this teampack on other sites, you may link back to this very page but you cannot host any files yourselves. Thank you!

FMSlovakia.com doesn’t have a lucrative goal and just want to help the Football Manager community. However, given the amount of work, we would not mind getting some recognition, so thanks you in advance for respecting those rules.

WARNING

This creative belongs its owner, to the site of FM Slovakia.com. It’s in self-service but for personal use only. The only authorized download links are the links on the official site or the sites with the author’s permission.

 

How to add these in your FM20

Win Vista/Win 7/Win 8: C:\Users\“username“\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics\
Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\“username“\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics\
Win 98/ME: C:\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics\
Mac OS X: Users/YOUR Mac USERNAME/Library/Application Support/Sports Interactive/Football Manager 2020/graphics/ 


If you don´t have the graphics folder, create it.

Run Football Manager 2020 and go to: Preferences > Advanced > Most Common > Interface

Make sure that you tick the check box on the page called ‚Reload skin when confirming changes in Preferences‘ and un-tick then box saying ‚Use caching to decrease page loading times‘. Hit Confirm.

pref20 1 pref20 2

 

There should be a box that pops up saying ‚loading image data for the new skin‘. Once this is done your graphics should be working within the game.