PŠC Pezinok

teampack pezinok main 3

Malý krok pre klub, veľký krok pre komunitu.

Aj takouto parafrázou slávneho výroku Neila Armstronga, by sa mohol začať opis prelomovej udalosti tejto sezóny, ktorá (dúfajme) naštartuje dlhodobú spoluprácu s aktuálnym účastníkom III. Ligy Bratislava, PŠC Pezinok.

Záujem zástupcov klubu bol už aj v minulých ročníkoch a pár krát sme pre nich spravili zopár prídavkov, ktoré sme však nezdieľali so širokou verejnosťou. Avšak dnes sme prekročili pomyselný rubikon a pre ročník Football Manager 2021 prinášame plnohodnotný prídavok aj pre všetkých fanúšikov tohto klubu.

Som veľmi rád, že sme uzavreli spoluprácu práve s FM Slovakia. Ich tím ľudí odviedol skvelú prácu, čo môžeme vidieť aj na screenshotoch z hry. Náš klub, ale aj hráči A-tímu a B-tímu budú súčasťou jednej z najrozšírenejších futbalových hier v súčasnosti, o čom sme nikdy ani len nesnívali. Týmto krokom sme chceli potešiť našich fanúšikov a dať im možnosť vzrušenia pri riadení klubu PŠC Pezinok. Myslím si, že pre klub je to krok dopredu a pevne verím, že fanúšikovia si obľúbia hrať práve za náš klub.“ vyjadril sa predseda klubu Ernest Mészáros k nadviazaniu našej spolupráce.

 

A na čo všetko sa môžete v tomto unikátnom prídavku tešiť?

Tento teampack obsahuje kompletnú aktualizáciu našej databázy o hráčov „A“ a „B“ tímu, originálne logo klubu a samozrejme repliky dresov ako v 2D tak aj v 3D štýle.

 

Dropbox download Mediafire download

Podmienky zdieľania:

Ktokoľvek, kto by chcel tento prídavok zdieľať, nesmie daný obsah nahrať na iné platformy pre zdieľanie, ale musí presmerovať späť na túto originálnu stránku autora.

FMSlovakia.com chce svojimi prídavkami pomôcť komunite Football Manager. Vzhľadom na množstvo práce by nám však nevadilo získať nejaké uznanie, takže vopred ďakujem za dodržiavanie tohto pravidla.

UPOZORNENIE

Tento výtvor patrí výhradne jej tvorcom a stránke fmslovakia.com. Je zdarma, ale iba na osobné použitie. Jedinými autorizovanými odkazmi na stiahnutie sú odkazy na oficiálnych stránkach alebo na stránkach so súhlasom autora.

 

Ako pridať daný prídavok do FM21?

stiahnite si súbor z jedného zo zdrojov uvedených vyššie a rozbaľte daný obsah do:

  • Win Vista/Win 7/Win 8: C:\Users\“username“\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\
  • Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\“username“\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\
  • Win 98/ME: C:\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\
  • Mac OS X: /Users/“username“/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2021/
  • Mac OS X Catalina: (bližšie tu)

Následne spustite Football Manager 2021 a choďte do: Preferences > Advanced > Interface

Tu zaškrtnite políčko s názvom „Reload skin when confirming changes in Preferences“ a zrušiť začiarknutie políčka „Use caching to decrease page loading times“. Následne stlačte Confirm.

pref20 1 pref20 2

Malo by sa zobraziť políčko, ktoré hovorí „loading image data for the new skin“. Po dokončení budú všetky grafické prídavky v hre fungovať.

Následne môžete začať novú hru s načítaním danej databázy takto:LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.