Slovakia to lvl. 3 by FM Slovakia

Tak ako každý rok, ani teraz nevynechávame obľúbený bonus v podobe rozšírenej verzie Slovenskej ligy. Napriek tomu, že to zahŕňa kopec roboty a tým pádom aj obetovaného času, usilovne pracujeme na NAŠEJ Slovenskej databáze!

Tento krát sme sa zamerali na čo najautentickejšiu verziu, takže žiadne vymyslené poháre, prehnané finančné odmeny atd.

Chystané novinky v databáze:

  • Mení sa názov prvej aj druhej ligy a v druhej lige dokonca prichádza k rozdeleniu na dve skupiny – západnú a východnú, čo samozrejme zahŕňa aj novy herný model. Prvých 6 z každej skupiny postupuje do play-off, z ktorej však postúpi opäť iba jediný tím a nahradí vypadávajúci tím z najvyššej súťaže. Rovnako v skupine “play-out” sa stretnú celky od siedmej priečky nižšie, ktoré budú bojovať o záchranu…
  • Opäť nebude chýbať rozšírenie po tretiu ligu
  • Slovensky pohár do ktorého zasiahnu celky od prvej až po tretiu ligu, tak ako v skutočnosti, s tým, že tímy z prvej a druhej ligy budú nasadene už od druhého kola!
  • Slastne budú mľaskať aj fanúšikovia histórie, keďže sa v klubových vitrínkach objavia aj úspechy z obdobia československej ligy a samozrejme aj legendy, ktoré sa k tomuto obdobiu viažu… Doplnene sú opäť aj ligové štatistiky pre väčšinu klubov od roku 1994…
  • No a na zaver nechýbajú ani aktualizovane nove štadióny do budúcnosti (dodávam len, že s výhodou nových štadiónov prichádza aj finančné zadlženie)
  • Keďže ste si všimli, že usilovne zbierame informácie o všetkom čo sa v slovenských kluboch “šustne”, pravé v nasej “slovenskej” databáze budú všetky tieto ( a kopec ďalších ) informácie zúročené.

 

oficiálna hrateľná beta verzia pripravená na testovanie

new sign