Chcete zlepšiť a zviditeľniť našu komunitu?
Mali by ste záujem prispieť svojou troškou?
Toto je tvoja príležitosť.

poster_we_want_you_slovakia_by_patres10-d63oxcy

V prvom rade by som rád rozšíril náš tím o redaktorov/autorov, aby sme vám mohli v rýchlom časovom slede prinášať nové a aktuálne informácie. Túto výzvu som už ale načrtol tu a máme už aj jedného adepta, ktorý sa podujal na túto výzvu. Zatiaľ jeho meno neprezradím, pretože si čoskoro budete môcť prečítať jeho prvý zo série článkov, ktoré sa rozhodol uverejniť na našom webe.

Samozrejme nehľadáme len redaktorov. V podstate prijmeme každú pomoc. Máte skúsenosti so správou webu? Viete robiť videá? Tvoríte grafiku? Dokážete programovať, resp. vyznáte sa v programovacích jazykoch a rozumiete ich kódom? Máte skúsenosti z marketingu? Alebo len proste máte dobrý nápad? Neváhajte a vyjadrite sa. My sme komunita, ktorá je otvorená návrhom a dávame vám možnosť skvalitniť a z atraktívniť váš čas strávený na našom webe. A všetko pekne demokraticky. Každý váš návrh prejde resp. neprejde na základe názoru celej komunity. Každý kto ma pozná vie, že som síce niekedy tvrdohlavý, ale nie som žiadny diktátor či despota a dám na hlas väčšiny.

Ak by sa niekto neodhodlal vyjadriť záujem verejne v tejto téme, kľudne môže ostať v anonymite a kontaktovať ma súkromnou správou. Verím, že máte záujem skvalitniť si váš čas na tomto fóre. Teraz máte možnosť!

Vaše návrhy a názory poprosím vyjadriť na fóre. Ďakujem

Patres10

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.