Nový revolučný ročník Fortuna ligy nám začne ani nie za mesiac. A to je ten správny čas ukázať fanúšikom v akých dresov budú jednotlivci hájiť česť klubových farieb. Medzi prvými, ktorí nás nechali nazrieť do marketingovej kuchyne, je AS Trenčín. 

Prvým súťažným vystúpením AS Trenčín v ročníku 2017/2018 je úvodný zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi, kde sa v európskej premiére na domácom trávniku tím okolo kapitána Petra Kleščíka predstaví v nových dresoch.

„Po úvodných dvoch rokoch spolupráce so spoločnosťou adidas sme pristúpili k zmene dresov. Veríme, že nové sety prinesú ďalšie veľké víťazstvá, trofeje a radosť fanúšikom AS Trenčín,“ povedal pre trenčiansku klubovú stránku marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

V prípade „domácej“ sady je dominantnou farbou tradičná biela, ktorú doplnila druhá klubová farba červená. Trenčania sa rozhodli pre netradičné riešenia spojenia svojich klubových farieb. Nové dresy majú dva špecifické prvky. Po prvý raz vôbec je znak klubu vyšitý priamo na drese. Navyše, na zadnej strane dresu medzi ramenami je umiestnený dnes už legendárny slogan „This is my sen“. Pri druhom sete sme sa vrátili k úspešnej kombinácii čiernej a ružovej farby, ktoré sme doplnili o biele prvky.

Z technologického hľadiska sú nové dresy navrhnuté tak, aby poskytovali hráčom maximálne pohodlie. Použitá je technológia climacool ®, ktorá pomocou jemných vlákien a priedušného materiálu zabezpečuje ochladzovanie tela, odvádzanie tepla a potu.

 

20170627dresyTOP

 

 

zdroj: astrencin.sk

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.