Dobrý deň všetkým užívateľom FM Slovakia prajem,

Prichádza aj čas, kedy to už pomaly ale isto začína vrieť pod pokličkou ďalšieho utajovaného ročníka Football Manager. Tento krát s poradovým číslom 2017. Preto je asi ten správny čas predstaviť vám možnosť, ako si predobjednať nový ročník a pritom jeho kúpou podporiť aj chod vášho obľúbeného webu. Opäť sme sa rozhodli pre spoluprácu s kolegami so Srbska, ktorí nám pripravili ponuku na digitálnu verziu tohto ročníka.

Ako už bolo prezentované skôr, objednávka bude realizovaná pre všetkých záujemcov prostredníctvom mňa, ako admina FM Slovakia. Tým pádom ja, ako majiteľ, preberám zodpovednosť za všetky poplatky ako aj doručenie CD key pre vás. Cenu sme stanovili na 37 €

Sme si vedomí, že cena pravdepodobne nebude najlepšou na šírom trhu, avšak ako bolo spomenuté už vyššie, kúpov cez nás podporíte aj chod webu samotného. Hru si môžete predobjednať najneskôr do 02.11.2016 24:00 hod (predobjednávka sa za platnú považuje časom a sumou pripísanou na môj účet).

staré označenie účtu: 2188806151/0200
IBAN: SK84 0200 0000 0021 8880 6151
Suma: 37 €
Info pre príjemcu: Tvoj nick na fóre + FM17, čiže napr. Patres10 FM17

Taktiež vás žiadam o potvrdenie objednávky aj príspevkom v tejto téme, ktorú budem pravideľne aktualizovať o zoznam užívateľov predobjednávajúcich hru cez nás. Hlavne treba uviesť mailovú adresu, kam vám má byť cd key zaslaný a presný popis infa pre príjemcu na správnu identifikáciu objednávateľa.

Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu.

Váš admin

Patrik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.