gs14-news

FM Genie Scout (alebo v krátkosti Genie Scout) je svetovo najpopulárnejší vyhľadávací nástroj pre Football Manager, slúži na rozšírenie možností vyhľadávania, triedenia a užšieho výberu hráčov a zamestnancov, kontrolovanie ich pokroku a výberu “základnej 11tky”, jednoduchšieho výberu taktiky a v neposlednej rade pozorovanie skrytých atribútov neviditeľných v FM.

Nový Genie Scout neprináša v podstate žiadne zmeny v porovnaní s Genie Scout 13, s výnimkou pridania všetkých nových hráčskych rolí v FM14 (Enganche, False Nine, atď). V testovacej beta fáze sa Eugene snažil, aby všetky funkcie GS13 boli k dispozícii pre GS14 a odstránil všetky chyby, ktoré sa vyskytli. Výsledkom je, že táto prvá verejná verzia by mala byť pomerne stabilná.

Ako spustiť Genie Scout:

– rozbaľte stiahnutý .zip súbor a spustite inštalačný súbor .exe.
– postupujte podľa pokynov, kým sa inštalácia nedokončí.
– spustiť hru Football Manager 2014 a načítať savegame.
– spustite Genie Scout 14 a z hlavného menu kliknite na “Load Game”.

A je to!

Kompatibilita:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8 – MAC má vlastnú verziu tu
FM14: 14.1.4

Export dát:
Pochopte prosím, že je zakázané podmienkami EULA od SI a Sega exportovať všetky dáta z výsledkov. Mali by ste byť schopní exportovať iba základné informácie, ako je meno hráča, klub, vek, atď .. Zvyšok informácií patrí SI a Sega.

Credits:
Genie Scout 14 vytvoril Eugene Tarabanovsky, ktorý vydáva tento program už posledných 8 rokov, kvôli čomu sa už stal doslova legendou!

download-button

Pridaj komentár