Home Novinky FM Slovakia FM Slovakia sa čoskoro stane FM Approved Fansite

FM Slovakia sa čoskoro stane FM Approved Fansite

0
FM Slovakia sa čoskoro stane FM Approved Fansite

Ako už nadpis hovorí, naše úsilie bolo zaregistrované aj u samotných tvorcov Football Manager v Sports Interactive, a naša stránka pribudne čoskoro v rámci schémy SIAS (Sports Interactive Approved Scheme) do rodiny SIAF (Sports Interactive Approved Fansite). Túto potešujúcu správu nám zaslal koncom augusta sám Alan Granger (Digital Marketing Coordinator | Sports Interactive), ktorý má momentálne pod palcom práve schvaľovanie fanúšikovských stránok do tejto schémy.

Ale čo vlastne Approved Fansite je?

Approved Fansites program bol zriadený Sports Interactive ako možnosť dať super fanúšikom v rámci Football Manager komunity, ktorí tvoria a spravujú fanúšikovské Football Manager stránky, možnosť ako komunikovať medzi sebou a samozrejme aj so Sports Interactive priamo. To umožňuje tým, ktorí vytvárajú fansites priamy kontakt s tvorcami hry, aby mohli mať prístup k plne aktuálnym a najnovším správam a oznámeniam ohľadom Football Manager, rovnako ako možnosť sa poradiť a pomôcť v prípade potreby.

Aké sú požiadavky pre vstup a čo musíme dodržiavať?

Sú to len dva základné princípy, ktoré členovia SIAF musia spĺňať, aby sa stali a samozrejme aj zostali Approved Fansite:

  1. Všetok obsah musí byť voľne k dispozícii pre komunitu. Speňaženie programy ako platené členstvo, reklamy atď sú povolené, ale základným princípom je režim, ktorý umožňuje aby všetok obsah stránky bol k dispozícii pre každého, kto hrá Football Manager k stiahnutiu, alebo prístupu k informáciám, a to bez akejkoľvek nutnosti platby.
  2. Approved Fansite nesmie kradnúť“ obsah z iných webov. Všetok obsah na Approved Fansite musí byť buď vlastný, alebo zverejnený so súhlasom pôvodného autora / tvorcu.

My sme tieto podmienky spĺňali už pred podaním žiadosti o schválenie (na rozdiel od niektorých už schválených stránok, ale nebudeme tu predsa „bonzovať“), preto by s našim schválením nemal byť žiadny problém, aj keď to trvalo viac ako rok.

Samozrejme to so sebou prináša aj povinnosti, ktoré budeme musieť plniť, ale to už je starosť vedenia a preto vás podrobnosťami nebudeme obťažovať. Veríme, že tento krok bol tým správnym v našom fungovaní a plánoch do budúcnosti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Exit mobile version