new features preview

Chlapci zo Sports Interactive odhalili prednedávnom prvé informácie o Football Manager 2021. Plná hra by mala vyjsť 24. novembra a potom, čo oznámili prvý trailer s dátum vydania hry, sa spustili aj predobjednávky a teraz začali s odhalením nových funkcií.

SI zverejnilo krátke video predstavujúce niektoré nové funkcie, ktoré bude nová hra obsahovať.

Nájdite svoje ciele

Nové náborové stretnutia so zamestnancami, ako je napríklad Director of Football. Budú vás informovať o tom, aké zmluvy s hráčmi čoskoro vypršia, či o variáciách na pozície alebo roly.

Ponuky pre hráčov

Aj keď nákup hráčov nie je nová funkcia, predviedli nám pekný nový trik pri ponúkaní hráča „Opýtajte sa agenta na dostupnosť“. Možno drzá cesta ako obísť klub, aby ste zistili, či má hráč záujem.

Spracovanie médií

Vylepšenie oblasti médií a novín (alebo sa to tak aspoň zdá). Video nám ukázalo nový displej pre tlačovú konferenciu s novinármi, ktorí sa objavujú v radoch, ako by ste to čakali na skutočnej konferencii. Možno teraz budú zdvíhať ruky, aby sa vás niečo spýtali?

Zdokonalte svoju taktiku

Nové spôsoby vylepšenia vašej taktiky. Videli sme snímku obrazovky s ďalšími radami.

Interakcie hráčov

Novinkou je, že sa budete môcť „hýbať“ ako manažér. Zdá sa, že vaša reč tela, bude ovplyvňovať mentalitu hráča.

Pridané XG

Predstavuje sa XG add čiže Expected Goals. Toto odzrkadľuje pravdepodobnosť, kedy sa strela skončí gólom. Pekná nová štatistika.

Vylepšený zápasový 3D engine

Ako vždy, SI nám sľubuje pekné vylepšenie 3D zápasu. Zo záberov, ktoré sme vo videu videli, sme mohli zhliadnuť novú výsledkovú tabuľu, ale video bolo príliš krátke na to, aby sme videli naozaj niečo nové.

Náhľad nových funkcií FM 2021:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.