Zdroj: preklad originálneho článku do slovenčiny z footballmanager.com

Football Manager 2020 predefinoval a obnovil vývoj hráčov, čo je aspekt hry, ktorý je na poprednom mieste v zozname všetkých hráčov. Stať sa manažérom vám dáva možnosť starostlivo kontrolovať, ako zlepšujete talent, a zároveň dohliadate na pokrok vašich dôležitých hráčov.

Preto vám v tomto hernom aspekte dávame viac slobody, väčšiu schopnosť plánovať dlhodobo a nastaviť individuálne cesty pre všetkých hráčov. Ešte viac ako kedykoľvek predtým vidíme mladých hráčov prichádzať s jasnou víziou, aby sa z nich stali hviezdny hráči alebo starší hráči, ihneď po príchode uznávaný ako kľúčový alebo hviezdny hráči.

Playing Time Contract Offerd
FM20 – Playing Time – Contract Offer

V FM20 môžete pri rokovaniach o hráčskej zmluve vyladiť ich cestu prostredníctvom zmien v zmluve. Ich hrací čas môžete zmeniť pomocou dvanástich popisných stavov, ktoré naznačujú, koľko herného času ponúkate za sezónu počas trvania zmluvy.

Playing Time Contract Offer 2
FM20 – Playing Time – Contract Offer 2

To dáva väčšiu definíciu postaveniu hráča v klube. Od prvého dňa, keď niektorí z nich dorazia, buď z iného klubu alebo akadémie, obaja viete na základe tejto vzájomnej dohody/sľubu, kde stojíte. Takýmto spôsobom by malo prísť k zmierneniu potenciálnych problémov s udržaním tímu šťastným. Teraz vy a vaši hráči viete, koľko budú hrať za sezónu. Od núdzového rezervy až po hviezdneho hráča a všetko medzi tým.

Playing Time Contract Offer 3
FM20 – Playing Time – Contract Offer 3

Brankári majú tiež svoje vlastné hracie časy a slúžia ako skvelý príklad toho, ako táto funkcia ožije. Mladý brankár môže prejsť od núdzovej rezervy, k pohárovému brankárovi až po prvú voľbu po celú dobu trvania svojej zmluvy, zatiaľ čo plánujete, ako ostatní brankári zapadajú do vývoja tohto mladíka.

Pomôže to nielen vytvoriť cestu pre jedného hráča, ale aj zmapovať celý tím, ktorý bude spokojnejší. Vďaka organizácii môžete naplánovať vývoj vášho tímu každý rok, pracovné prestupové okná a nové prírastky, do dokonale sa vyvíjajúceho tímu pre prítomnosť a budúcnosť. Nastavenie hracích časov nie je užitočné len pri riadení vašich súčasných hráčov, ale aj pri získavaní možných posíl.

Nielenže môžete nastaviť víziu pre budúce sezóny, ale je tu aj viac definícií. S definíciou pridanou k úlohe hráča v klube prichádza podrobnejší opis, napríklad núdzová rezerva striktne znamená, že hráč pravdepodobne nezíska žiadne minúty, okrem prípadov zranenia alebo trestu prvotnej voľby na danej pozícii.

Ďalším príkladom je pohárový brankár, ktorý nebude nešťastným, ak v sezóne vynechá ligové zápasy, ale predpokladá sa, že bude vyberaný do pohárových zápasov.

Stanovenie hracieho času bude mať tiež vplyv na hráčov, ktorých pošlete na hosťovanie. Vy a potenciálny hosťujúci klub budete môcť podrobnejšie rokovať o tom, ako plánujú využiť vášho mladíka s definovanou úrovňou hracieho času. To vám pomôže rozhodnúť sa, ktorý cieľ by bol najvhodnejší pri zvažovaní viacerých možností.

Ak chcete sledovať zmeny, v tejto sekcii budete dostávať pravidelne aktualizované informácie. Na konci každej sezóny vás realizačný tím upozorní na stav, v ktorom sa hráči zlepšujú, pred novou výzvou. Takže ste si vedomí, že vaša bývalá Veľká nádej je teraz Pravidelným hráčom tímu a vaša bývalá Hviezda nie je ničím iným ako Zálohou pre A-tím. To vám, ako manažérovi, dáva šancu prehodnotiť každé rozhodnutie včas a naplánovať nadchádzajúce prestupové okno okolo navrhovaného hracieho času v celom.

Stanovenie hracieho času vám dáva väčšiu kontrolu nad štruktúrou tímu a poskytuje jednoduchý spôsob, ako formu na vrchole vrámci vášho dlhodobého plánovania kádra, a zároveň vám ponúka viac spôsobov, ako udržať na vrchole celkovú spokojnosť tímu.

Playing Time Pathway / FM20 Headline Feature

Football Manager 2020 has redefined and reenvisioned player development, an aspect of the game that is high on the priority list of every player. Becoming a manager gives you the chance to carefully control over how you bring through talent while overseeing the progress of your important players too.👀 FM20 Screenshots ➜ bit.ly/fm20-screenshots🛒 FM20 (Instant Key Delivery) ➜ bit.ly/buy-fm20

Gepostet von Football Manager 2020 am Donnerstag, 19. September 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.