FM19 | Štandardné logá pre Slovensko

Tak sme si povedali a prečo nie? Kto iný by to mal spraviť ak nie jediná Slovenská fan page?

A tak sme do toho investovali trošku času a prinášame vám kompletnú aktualizáciu štandardných log slovenských klubov v celkovom počte 83, čiže kompletnú originálnu databázu. Ak k tomu sme pribalili aj 3 logá pre naše súťaže (Fortuna liga, 2. liga, Slovnaft Cup).

Pravidlá pre zdieľanie:

Ak by ste chceli naše logá zdieľať na vašom webe, musíte váš príspevok prelinkovať späť k tomuto príspevku a nesmiete daný obsah hostovať sami na svojom serveri či účte. Ďakujeme.

FMSlovakia.com vás nechce nijako obmedzovať a len pomáhame komunite Football Manager. Avšak vzhľadom na čas a úsilie, ktorý do toho vkladáme, by sme chceli trošku uznania, preto ešte raz ďakujeme, že naše pravidlá dodržiavate.

UPOZORNENIE

Tento prídavok patrí jeho tvorcovi a je exkluzívnym obsahom stránky FM Slovakia.com. Sú výhradne pre osobné použitie. Jediné povolené odkazy na stiahnutie sú odkazy na oficiálnej stránke alebo na stránkach s povolením autora.
 

Ako ich pridať do FM19:

Win Vista/Win 7/Win 8: C:\Users\“username“\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\logos\
Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\“username“\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\logos\
Win 98/ME: C:\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics\logos\
Mac OS X: /Users/“username“/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2019/graphics/logos/

6 COMMENTS

    • Logá z klubov v oficiálnej databáze, ktoré sú aj v 2023, určite. Pre rok 2023 sme nerobili žiadny špeciálny logopack. Ale je to jednoduché vytvoriť si prípadne chýbajúce aj sám. Stačí sa pozrieť do sekcie návody alebo si pozrieť video návod na našom Youtube

  1. mam uz rozbehnutu sezonu. daju sa tieto loga prosim dodat do uz rozbehnutej sezony (hry)? ci musel by som zacat od zaciatku?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.