youtube logo 02

Poznáme to každý. Mužstvo zahralo nádhernú kombináciu, naša hviezda v útoku “zavesila” po nádhernej strele alebo sa na ihrisku udialo niečo výnimočné, s čím sa chcete podeliť so zvyškom komunity a ako naschvál vám nejde prepojiť FMko s vašim Youtube účtom. Skontrolujete svoje prihlasovacie údaje, všetko je správne a aj tak to stále nejde? Asi ste zabudli na jednu dôležitú maličkosť. A tú vám predstavíme práve v tomto návode.

1. Nastavenie Youtube účtu:

Prihláste sa do svojho Youtube účtu a kliknite na Nastavenia (viď obrázok)
1

2. Nastavenie tretích strán:

Zoskrolujte obrazovku až po sekciu “Nástroje tretej strany”. Tu vidíte vaše užívateľské meno, ktoré je treba zadať aj na prihlásenie do Youtube cez FM14 a ďalej si treba nastaviť heslo pre tretie strany, čiže aplikácie, ktoré sa budú pripájať na váš Youtube účet. Čiže kliknite na “Nastaviť heslo”.

2

Následne od vás bude Youtube vyžadovať opätovné prihlásenie k účtu pomocou vášho aktuálneho hesla. Po prihlásení budete presmerovaný na nastavenie nového hesla. Heslo musí mať minimálne 8 znakov.

3. Oznámenie o úspešnej zmene hesla:

Ak ste spravili všetko správne, uvidíte nasledovnú obrazovku (samozrejme s názvom vášho účtu):

3

Následne sa stačí len prekliknúť do Football Manager 2014 a opätovne sa prihlásiť na váš Youtube účet prihlasovacím menom (ktoré ste videli minimálne 2x počas zmeny hesla) a novým heslom, ktoré ste práve nastavili.

Ak sa vám tento návod páčil, zdieľajte ho so svojimi známymi (aj na sociálnych sieťach).

autor: Patres10

3 COMMENTS

  1. Mám s tím jen jeden problém – před tímto postupem jsem měl v FM přihlášené YouTube s adresou na seznam.cz, když ji odhlásím a přihlásím se s tou novou, tak se mi to sice přihlásí, ale po uložení se nahraje video stejně na ten starý účet…nepomohlo ani vymazání cache… nevíš, co s tím?

    • Info pre ostatných. S Keysim sme hodili reč o tomto probléme radšej cez chat a výsledok bol žiaľ nulový. Nakoniec pomohlo len vymazanie starého účtu zo seznam.cz. Ak ste niekto prišiel na iný spôsob ako pripojiť viac účtov, dajte nám prosím vedieť. Ďakujeme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.