Vedenie slovenského corgoňligového klubu FC Nitra, ktorému patrí v súčasnosti posledná 12. priečka v tabuľke s jediným bodom, angažovalo do svojich radov španielskeho futbalistu Erica Barrosa Sáncheza.
Eric Barroso Sanchez
Tento 184 cm vysoký rodák z Las Palmas má za sebou účinkovanie v rezervnom tíme Betisu Sevilla a ostatné dve sezóny strávil v treťoligovom španielskom tíme San Fernando. Ladislav Šimčo môže s 22-ročným ľavým obrancom (nar. 15. 10. 1990) rátať už v nedeľňajšom náročnom zápase 5. kola najvyššej domácej súťaže na trávniku MŠK Žilina.

„Dostali sme o ňom echo. Pozvali sme Sáncheza na skúšku, týždeň u nás trénoval, odohral dve prípravné stretnutia a následne sme sa rozhodli, že s ním podpíšeme trojročný kontrakt,“ uviedol pre denník Šport športový riaditeľ FC Nitra Ivan Ondruška.

Dúfame, že táto nová posila sa predvedie na štadióne spod Zobora v dobrom svetle a vyvráti pochybnosti, ktoré niektorý fanúšikovia o jeho kvalitách majú. Hlavne preto, že práve španielski hráči z nižších súťaží sa na Slovensku zatiaľ nedokázali presadiť. Snáď to nebude aj Ericov prípad.

zdroj: Šport
foto: fcnitra.sk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.