Sports Interactive sa rozhodli prerušiť „uhorkovú sezónu“ a už začiatkom augusta spúšťajú mediálnu kampaň k pripravovanému novému ročníku Football Manager 2019. V práve vydanej video upútavke, sa nám predstavil pravdepodobne headline celého nového ročníka. Je ním slogan „Welcome To The Job“. Taktiež sme sa dozvedeli aj oficiálny dátum vydania, ktorý bol vývojármi stanovený na 2. novembra 2018.

 

Už z prvotných obrázkov je jasné, že nový ročník bude v úplne novom šate. Dostane nové logo a taktiež sa rozlúčime aj s „pánom manažérom“ na obale hry, ktorý jej dominoval od jej začiatku v FM 2005. Celý koncept je tentokrát smerovaný do pohľadu z vlastnej perspektívy, čiže ako keby ste to boli vy, ktorý ste v danom momente na danom mieste. Pohľadom z prvej osoby sa stretávate s prezidentom klubu, predstupujete na tlačovku pred novinárov, spoznávate sa s tímom, predstavujete taktiku a v neposlednej rade vchádzate cez tunel spolu s hráčmi na ihrisko.

 

ADVERTISEMENT


fm19 logo

S novými logom, množstvom nových a vylepšených funkcií a prvou implementáciou licencie pre DFL Bundesligu, bude FM 2019 vo svojej realite ešte viac obsiahle ako kedykoľvek predtým.

cover fm 2019

Ako zvyčajne bude pre predobjednávky k dispozícii plne hrateľná beta verzia približne dva týždne pred oficiálnym dátumom vydania (kariéra, ktorú začnete v beta verzii, môže byť prenesená do plnej hry).

Prvé konkrétne detaily o nových funkciách a funkcionalitách vo Football Manager 2019 sa však pravdepodobne odhalia až koncom septembra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.